pl en fr de it et es

ZADZWOŃ

pl en fr de it et es

Wymiana pikseli w modułach LED

Wymienamy piksele w ekranach większości producentów

Jeżeli na Twoim panelu led pojawiły się skazy w postaci nieaktywnych pikseli nie powinieneś się tym specjalnie martwić. Serwis firmy Led Star pomoże Ci przywrócić ekran do stanu doskonałości. Nasza wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam na naprawę paneli led w ekranach większości producentów, niezależnie czy do ich produkcji użyto diody SMD czy DIP. 

Niezależnie od tego czy wyświetlacz znajduje się na zewnątrz na wewnątrz, Led Star zatrudnia najlepszych doświadczonych specjalistów którzy podejmą się każdego zadania. Poradzimy sobie zarówno z małymi zestawami studyjnymi jak i dużymi realizacjami reklamowymi czy stadionowymi. 

Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi serwisowe reprezentowały najwyższy poziom, pełen profesjonalizm a co najważniejsze, konkurencyjną cenę. To z naszą pomocą Twój ekran wróci do pełnej sprawności w mgnieniu oka.

Zdajemy sobie sprawę że uszkodzony ekran może negatywnie wpłynąć na wrażenia odwiedzających, a nawet opóźnić wydarzenie. Chcemy abyś mógł iść do przodu dlatego nasze usługi wykonujemy szybko i sprawnie. 

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera do obsługi swoich urządzeń, nie mogłeś lepiej trafić. 

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

No products in the cart.
ledsdoit

Zostaw kontakt do Siebie!

Ekran ledy to nasza specjalność! Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.  Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać rozwiązanie dla Ciebie!