Mobilne

EKRANY LED

Od 15 lat jesteśmy producentem mobilnych ekranów LED. Z naszym doświadczeniem wiemy doskonale jak budować mobilne ekrany LED i jak sprawić by były niezawodne. 

Możemy dla Ciebie zrealizować rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Posiadamy własny transport co ułatwi dostarczenie naszych mobilnych ekranów.

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Ciebie profesjonalną i idealnie dopasowaną ofertę mobilnych rozwiązań LED!

Światowy standard

Nasze ekrany to światowy standard, czego potwierdzeniem są realizacje i zlecenia podejmowane przez naszą firmę w całej Europie.

Kompleksowa oferta

zajmujemy się nie tylko sprzedażą mobilnych ekranów LED, ale również pełną i kompleksową obsługą eventów o charakterze komercyjnym i masowym.

Własny
transport

Mobilny ekran LED dostarczymy pod wskazane miejsce w umówionym czasie! wiemy jak ważne jest to dla naszych Klientów aby ich produkt dotarł w całości i na czas

48 godzinny serwis

Tyle właśnie potrzebujemy by naprawić usterkę! Naszych klientów zabezpieczamy 48-godzinnym, systemem gwarancyjnym realizowanym na terenie całej Polski.

ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

[contact-form-7 id="7567" title="Zamów ekran mobilny"]

zobacz jakie

MOBILNE EKRANY LED

|  mamy w swojej ofercie?
 
0
Realizacji
0
Lat w branży LED
0 %
Zadowolonych klientów

WSPARCIE TECHNICZNE

48 godzinny serwis!

Produkowane przez Nas mobilne rozwiązania LED cieszą się dużą niezawodnością. Jednak gdy z jakichkolwiek przyczyn, wystąpi usterka techniczna zajmiemy się tym w expressowym tempie 48 godzin! Większość usterek udaje się naprawić zdalnie lecz niektóre wymagają naszej wizyty, nie stanowi to dla nas problemu!

LED.. me show you!

| LED-STAR to nie tylko dobrze zorganizowany zespół specjalistów – to koncepcja, której nadrzędnym celem jest innowacyjność, przełamywanie rutyny i dążenie do perfekcji w branży rozwiązań LED Digital Signage.

Brak produktów w koszyku.

ledsdoit

Zostaw kontakt do Siebie!

Ekran ledy to nasza specjalność! Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.  Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać rozwiązanie dla Ciebie!