oferta led-star

PRZYCZEPA Z EKRANEM LED

Potrzebujesz mobilnego ekranu led? Przyczepa z wyświetlaczem LED STAR to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zajmujemy się budową przyczep multimedialnych pod klienta. Platforma Led, czy przyczepa z wysuwanym ekranem Led to doskonały sposób na zwrócenie uwagi konsumentów bez potrzeby angażowania dodatkowych zasobów. Postaw przyczepę w wybranym miejscu, wykonaj kilka prostych czynności, i ciesz się emisją obrazu w dowolnym miejscu.

Rozmiar ekranu

500x300 cm / 600x350 cm

Waga przyczepy

Maksymalnie do 3500 kg

Wymiary przyczepy

Szerokość: 2,1 m | Długość: 7 m

Obsługiwane media

HDMI, USB, LAN, AP, WIFI, CLOUD

PRZYCZEPY LED NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nasze przyczepy budujemy od początku do końca. Dbamy aby spełniały wszystkie niezbędne normy niezbędne do prawidłowej rejestracji. Nasze przyczepy posiadają certyfikat CE. 

Do budowy przyczep wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania, używamy wysokiej jakości urządzeń najazdowych, sprawdzonych systemów hamulcowych, nowoczesnym systemów hydraulicznych oraz homologowanego oświetlenia led. 

HYDRAULICZNY SŁUP 360°

Ekran led unoszony dzięki 4 stopniowemu słupowi hydraulicznemu z obrotową podstawą.

POMPA HYDRAULICZNA

Niezawodna pompa hydrauliczna z możliwością awaryjnego opuszczenie i podniesienie ekranu (np. brak zasilania).

STEROWANIE PILOTEM

Uproszczone sterowanie siłownikiem za pomocą wygodnego pilota.

PROWADNICE MONTAŻOWE

Prowadnice wspierające odpowiednie złączenie obu części ekranu led.

CZUJNIKI WIATRU I ŚWIATŁA

Wbudowany czujnik alarmujący o zbyt dużej sile wiatru, oraz czujnik światła regulujący jasność ekranu.

POZIOMOWANIE PRZYCZEPY

Przyczepa wyposażona w 4 niezależne wysuwane lewary do regulacji poziomu przyczepy.

WODOODPORNE MODUŁY LED

Odporne na warunki atmosferyczne moduły led z możliwością szybkiej wymiany serwisowej.

MOCNA PLANDEKA

Zsuwana plandeka wyposażona w mocne okucia, zabezpiecza ekran led podczas transportu i przechowywania.

MATERIAŁY WODOODPORNE

Stosujemy wysokiej jakości malowane proszkowo elementy stalowe i aluminiowe oraz wodoodporne sklejki techniczne.

Zapytaj nas o swoją przyczepę z ekranem led!

Wypełnij formularz:

Dlaczego warto wynająć przyczepę led?

Szukasz innowacyjnego sposobu na podniesienie wartości swojego eventu? Wynajem przyczepy LED z mobilnym ekranem LED to idealne rozwiązanie, które zapewni niezapomniane wrażenia wizualne i przyciągnie uwagę uczestników. Oto dlaczego warto skorzystać z usług wynajmu przyczepy LED z ekranem LED na Twoim evencie.

Przyczepa z ekranem LED

Przyczepa LED to mobilne centrum uwagi, które zapewni doskonałe miejsce do wyświetlania Twoich treści promocyjnych, reklamowych lub informacyjnych. Doskonały sposób, aby wyeksponować logotypy sponsorów wydarzenia. 

Ekrany LED na przyczepie:

Nasze mobilne ekrany LED to urządzenia o najwyższej jakości, dzięki nim Twoje treści będą prezentowane w sposób wyrazisty i atrakcyjny dla odbiorców. Bez względu na to, czy chcesz wyświetlać filmy, grafiki, animacje czy komunikaty tekstowe, ekran LED na przyczepie zapewni doskonałą jakość obrazu. Nasza przyczepa LED jest w pełni mobilna i łatwa w obsłudze. Możemy dostarczyć ją w wybrane przez Ciebie miejsce i przygotować do pracy w dogodny dla Ciebie sposób. Dzięki temu możesz dotrzeć do szerokiej publiczności i zwiększyć zasięg promocji, niezależnie od lokalizacji Twojego eventu. 

Skuteczność emisji:

Ekran LED na przyczepie to skuteczne narzędzie reklamowe, które przyciąga uwagę przechodzących osób i tworzy trwałe wrażenie. Jasne kolory, dynamiczne animacje i możliwość wyświetlania interaktywnych treści sprawiają, że Twoja marka będzie zapamiętana przez odbiorców na dłużej.

Nie trać okazji na wyróżnienie swojego eventu. Skorzystaj z wynajmu przyczepy LED z ekranem LED i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami wizualnymi, które przyciągną uwagę uczestników i podniosą wartość Twojego eventu. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj naszą mobilną przyczepę LED.

Przyczepa z ekranem led firmy Led-Star

Jeżeli szukasz taniego i szybkiego sposobu na eksponowanie treści podczas wydarzenia publicznego warto, abyś zwrócił uwagę na mobilne ekrany led. Przyczepa z ekranem led to nic innego jak duży ekran ledowy zainstalowany na specjalnie przygotowanej platformie. Podwozie naszej przyczepy zostało wyposażone we wszystkie elementy zapewniające pełne bezpieczeństwo podczas pracy. Ekran o wymiarach 500×300 cm (możliwość rozbudowy 600×350 cm) zamontowany jest do obrotowej konstrukcji pozwalające na dowolną regulację kąta oraz wysokości. Zastosowane rozwiązanie pozwala na korektę ustawienia matrycy bez konieczności przestawiania całej platformy.

Proporcja ekranu pozwala na emisję dowolnego materiału przesłanego za pomocą karty graficznej komputera lub materiałów zapisanych na przenośnej pamięci USB. Wraz z ekranem dostarczamy urządzenia niezbędne do poprawnej emisji materiałów graficznych, możemy podłączyć do nich kilka źródeł sygnału, np. HDMI, USB, VGA, SDI oraz DVI.

Transmisja sceny na żywo?

Realizując duże wydarzenie, warto wziąć pod uwagę, że nie wszyscy uczestnicy będą w stanie widzieć, co aktualnie dzieje się na scenie. Z pomocą przychodzi możliwość zdalnej transmisji obrazu z kamery HD na ekran led. W naszej ofercie posiadamy zdalnie sterowane kamery, które można zamontować przed sceną, druga możliwość to transmisja z kamery naszego operatora, który doświadczonym okiem zadba o odpowiednie kadry i zbliżenia.

Zobacz jak prezentują się nasze przyczepy:

Prezentacja materiałów wideo oraz montaż:

Brak produktów w koszyku.

ledsdoit

Zostaw kontakt do Siebie!

Ekran ledy to nasza specjalność! Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.  Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać rozwiązanie dla Ciebie!