pl en fr de it et es

ZADZWOŃ

pl en fr de it et es

LED STAR
już dzisiaj daje Państwu możliwość wejścia w inny wymiar eventu
0
Realizacji
0
Lat w branży LED
0 %
Zadowolonych klientów

DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO

LED-STAR na życzenie Klienta może zbudować każdą konstrukcję, poczynając od standardowych ekranów ledowych do wizjonerskich ścian świetlnych, mających zastosowanie w spektakularnych eventach, masowych imprezach czy nawet teledyskach.

Światowy standard

Nasze ekrany to światowy standard, czego potwierdzeniem są realizacje i zlecenia podejmowane przez naszą firmę w całej Europie.

Kompleksowa oferta

zajmujemy się nie tylko sprzedażą ekranów ledowych, ale również pełną i kompleksową obsługą eventów o charakterze komercyjnym i masowym.

Rozwiązania mobilne

Dysponujemy także kompletnymi wozami przygotowanymi do emisji dowolnego obrazu video w dowolnej, wybranej przez Klienta lokacji.

48 godzinny serwis

Naszych klientów zabezpieczamy 48-godzinnym, systemem gwarancyjnym realizowanym na terenie całej Polski.

ZNAMY SIĘ NA OBSŁUDZE EVENTU

| W XXI wieku technologia odgrywa kluczową rolę w codziennym życiu każdego z nas. Wkracza w każdy jego obszar. Zmienia rzeczywistość. My, w firmie LED-STAR, rozumiemy dynamikę zmian związanych z postępem technologicznym. Dlatego już dzisiaj oferujemy Państwu możliwość wkroczenia w obszary nauki i wiedzy, do niedawna znane tylko z laboratoriów…
 

obsługa

multimedialna

Ponad 15 lat doświadczenia sprawiło, iż LED STAR jest jedną z największych firm zajmujących się obsługą eventów w Polsce i na świecie.

Możemy dla Ciebie zrealizować od małego eventu na styl kameralnej konferencji po duże, wymagające imprezy masowe. Dysponujemy niezbędnym sprzętem do zorganizowania wydarzenia pod gołym niebem, mamy również multimedialne, interaktywne podłogi oraz sufity ledowe.

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Ciebie profesjonalną i idealnie dopasowaną ofertę! Obsłużymy Twój event od początku do końca tak by technicznie nic go nie zakłóciło.

Odtwórz wideo

LED-STAR

| już dzisiaj daje Państwu możliwość spojrzenia na to, co przyniesie jutro …
Zrealizujemy każde zlecenie związane z branżą ekranów ledowych, od wspomnianej wcześniej sprzedaży, przez dzierżawę, wynajem czy sprzedaż i produkcję reklam na naszych nośnikach.
EKRANY MOBILNE LED

Dysponujemy także kompletnymi wozami przygotowanymi do emisji dowolnego obrazu video w dowolnej, wybranej przez Klienta lokacji. Nasze ekrany to światowy standard, czego potwierdzeniem są realizacje i zlecenia podejmowane przez naszą firmę w całej Europie.

EKRANY LED
LED-STAR na życzenie Klienta może zbudować każdą konstrukcję, poczynając od standardowych ekranów ledowych do wizjonerskich ścian świetlnych, mających zastosowanie w spektakularnych eventach, masowych imprezach czy nawet teledyskach.
No products in the cart.
ledsdoit

Zostaw kontakt do Siebie!

Ekran ledy to nasza specjalność! Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.  Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać rozwiązanie dla Ciebie!