pl en fr de it et es

ZADZWOŃ

pl en fr de it et es

H Series - Flagowiec NovaStar
Procesor łączenia wideo

Seria H to flagowy, uniwersalny procesor do łączenia wideo firmy NovaStar, zaprojektowany specjalnie do  zastosowań LED o drobnej podziałce. Jest to  pierwszy w branży splicer i kontroler typu All-in-One, który znacznie ułatwia integrację systemu. Dzięki wiodącej technologii przetwarzania obrazu w branży, seria H może zapewnić  zdumiewający efekt wizualny, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do zastosowań LED o małej podziałce.

All-in-one - Prosta konstrukcja - Złożona integracja

Wykorzystując modułową łączność z komputerem mainframe, seria H w wysokim stopniu integruje przetwarzanie splotów i  kontrolę wyświetlania, aby osiągnąć prawdziwe urządzenie typu „wszystko w jednym”, co upraszcza klientom strukturę wzajemnych połączeń systemowych. Zmniejszy także  awaryjność sprzętu oraz usprawni jego działanie i konserwację na zupełnie nowy poziom.

Olbrzymia elastyczność

Seria H umożliwia obsługę wielu warstw przy nieograniczonym ułożeniu. Każda wyjściowa karta rozszerzeń zapewnia 16 warstw (maksymalnie do 16 warstw na port). Warstwy mogą swobodnie przechodzić przez różne obszary ładowania wyjściowego, zachowując ten sam rozmiar warstwy. Warstwy mogą znajdować się w dowolnej pozycji, nakładać się na siebie lub być skalowane w nieograniczony sposób. Obsługuje takie funkcje, jak przechwytywanie obrazu, konfiguracja warstw, odwracanie warstw i inne. To wszystko pomoże Ci zrealizować swoją kreatywność i stworzyć zniewalający efekt wizualny.

PRZECHWYTYWANIE

WSTĘPNE SCENY

ODWRACANIE WARST

OBSŁUGA OSD BKG

Prawdziwe 4K — wyświetlaj każdy piksel w jego zamierzonym pięknie

Seria H umożliwia zbieranie, przetwarzanie i wysyłanie sygnału w prawdziwej rozdzielczości 4K (4K x 2K przy 60 Hz, RGB 4:4:4, 10 bitów). Można go skonfigurować z DP1.2, HDMI2.0 lub innymi płytami dodatkowymi o wysokiej rozdzielczości 4K, aby uzyskać obraz o ultrawysokiej rozdzielczości.

Sygnał wejściowy i wyjściowy obsługują płynne przetwarzanie z szybkością 60 kl./s bez opóźnień i utraty klatek, w pełni ukazując szczegóły obrazu.

SUPER STABILNOŚĆ - SERIA ZABEZPIECZEŃ

GORĄCE WTYCZKI

Hot plugi dla wejść i wyjść oraz inteligentne funkcje odzyskiwania danych zapewniają bezpieczeństwo, stabilność i wygodną obsługę.

PODWÓJNA MOC

Redundantny moduł zasilania klasy przemysłowej zapewnia stabilną pracę przez cały czas trwania aplikacji.

DODATKOWE FUNKCJE

Obsługuje wyświetlanie 3D

Obsługuje warstwy BKG i OSD

Obsługuje zarządzanie EDID i sekwencją

Obsługuje łączenie o specjalnych kształtach

Obsługuje kontrolę przez Internet i urządzenia mobilne

Obsługuje zarządzanie EDID i sekwencją

No products in the cart.
ledsdoit

Zostaw kontakt do Siebie!

Ekran ledy to nasza specjalność! Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.  Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać rozwiązanie dla Ciebie!