pl en fr de it et es

ZADZWOŃ

pl en fr de it et es

Wynajem ekranów led

 

Dysponujemy nowoczesnymi ekranami led o pitchu od 1.9 do 5.9. Do Waszej dyspozycji oddajemy kabinety przeznaczone do pracy zarówno w pomieszczeniach (indoor) jak i na otwartym powietrzu (outdoor). Nasz sprzęt charakteryzuje się doskonałym kontrastem, odpowiednią jasnością oraz łatwością montażu.

Posiadamy akcesoria oraz urządzenia niezbędne do instalacji ekranu w dowolnej konfiguracji.

Wynajem ekranów led Led-Star

Nasza firma oferuje wynajem ekranów LED, które możecie Państwo wykorzystać podczas koncertów, festiwali, wydarzeń teatralnych, gal, szkoleń, pokazów czy innego typu wydarzeń sportowych. Dbając o zadowolenie naszych klientów, powiększamy naszą ofertę o coraz to nowsze i lepsze urządzenia. Nasze ekrany Led cechują się wysoką rozdzielczością, doskonałym wykonaniem, dużą odporność na uszkodzenia. Ekrany LED Led-Star pozwalają na oglądanie obrazu z krótkiego dystansu. 

Wynajem zewnętrznego ekranu led

Wynajem zewnętrznego ekranu LED to doskonały sposób na podniesienie jakości wydarzenia bez ponoszenia olbrzymich kosztów zakupu ekranu.

Zobacz jak prezentują się nasze przyczepy:

Prezentacja materiałów wideo oraz montaż:

No products in the cart.
ledsdoit

Zostaw kontakt do Siebie!

Ekran ledy to nasza specjalność! Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem.  Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać rozwiązanie dla Ciebie!